Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Bezpiecznie pieniądze

Nasz Facebook

Pomóż przygotować raport o retinopatii cukrzycowej!

W imieniu stowarzyszenia Retina AMD Polska, partnera projektu, zwracamy się do osób z cukrzycą, retinopatią cukrzycową lub z cukrzycowym obrzękiem plamki żółtej oraz do ich opiekunów z prośbą o wypełnienie ankiety w ramach międzynarodowego badania DIABETIC RETHINOPATHY BAROMETER dostępnej na stronie: https://nyam.qualtrics.com/SE/?SID=SV_3CTWkyeZAdYXhGd.

Więcej…
 

Boże Narodzenie 2014

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy,
Drodzy przyjaciele,

Życzymy pięknych świąt Bożego Narodzenia. Chwili wytchnienia od codzienności, odrobiny magii i niepowtarzalności. Spokoju ducha, radości wśród najbliższych i szczęścia w całym roku.

Kierownictwo
Polskiego Związku Niewidomych

 

Konsultacje społeczne realizacji przez Polskę Konwencji o Prawach Osób Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo,

W imieniu Rzecznika Praw Obywatelskich mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konsultacjach społecznych, dzięki którym zostanie opracowane końcowe sprawozdanie Rzecznika z realizacji przez Polskę zobowiązań wynikających z Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych. Zostanie ono przedstawione Komitetowi Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw praw osób niepełnosprawnych.

Więcej…
 

Pismo PZN w sprawie rozporządzenia MZ

Szanowny Pan
Bartosz Arłukowicz
Minister Zdrowia
Ul. Miodowa 15
Warszawa

W imieniu osób tracących wzrok z powodu zaćmy zwracamy się z prośbą o precyzyjne określenie jaki jest standard operacji zaćmy refundowany ze środków NFZ w tym przede wszystkim jaki rodzaj soczewek gwarantuje w tej procedurze Płatnik.

Więcej…
 

Centrum komunikacji z mieszkańcami stolicy już gotowe

Z myślą o mieszkańcach Warszawy powstało właśnie Centrum Komunikacji z Mieszkańcami (CKM), które umożliwi m.in. załatwienie spraw urzędowych bez wychodzenia z domu.

Więcej…
 

Nabór do Spółdzielni

Środowiskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Niewidomych informuje, iż prowadzi nabór osób zainteresowanych kupnem mieszkań w nowo organizowanej posesji naszej spółdzielni w Warszawie. Jednocześnie mamy przyjemność poinformować Państwa, iż ŚSMN nie jest firmą "developerską", a co za tym idzie nie będzie czerpać zysków ze sprzedaży nieruchomości.

Bliższe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem tel. 22 621 57 26, 608 483 781 lub e-mail: kierownik@ssmn.waw.pl

Piotr Zawodnik
Kierownik Biura Zarządu

ŚRODOWISKOWA SPÓŁDZIELNIA
MIESZKANIOWA NIEWIDOMYCH

00 -670 Warszawa, ul. Wilcza 70 lok. 44
tel./fax 022 621-57-26, NIP 525-10-00-916

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>