Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Partnerzy

Logo Pomóżmy Razem

Bezpiecznie pieniądze

Wilanów z audiodeskrypcją

Szanowni Państwo!

Już rozpoczął się nowy miesiąc, w którym przygotowaliśmy dla Państwa kilka atrakcji z audiodeskrypcją. Zapraszam na spacery oraz warsztaty!

Więcej…
 

Aktywny samorząd: to już ostatnia chwila na składanie wniosków!

Rada Nadzorcza PFRON w dniu 9 czerwca 2014 roku podjęła uchwałę nr 5/2014 dotyczącą wprowadzenia zmian w zasadach realizacji pilotażowego programu "Aktywny samorząd". W związku z wprowadzonymi zmianami informujemy, że termin przyjmowania wniosków w module I został skrócony i upływa w dniu 30 sierpnia!

Więcej…
 

Wrześniowe wtorki w Tyflogalerii

Tyflogaleria Polskiego Związku Niewidomych zaprasza na spotkania we wtorki o godz. 16.00.

Więcej…
 

Ankieta dotycząca dostępności publicznego transportu zbiorowego dla osób niepełnosprawnych

Szanowni Państwo,

Działamy w imieniu i na zlecenie Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie w pracy badawczej dotyczącej różnych aspektów publicznego transportu zbiorowego, w związku z czym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej dostępności transportu zbiorowego dla osób niepełnosprawnych. Państwa odpowiedzi pozostaną anonimowe.

Pobierz ankietę w pliku .doc

Z góry bardzo dziękujemy za udzielenie odpowiedzi i odesłanie jej na dowolny z poniższych adresów mailowych.

W przypadku ew. pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr tel. 32 730 25 50 lub mail:
office@houseofsolutions.eu

 

Najciekawsze turystyczne miejsca w Warszawie

Warszawski TOP10 z Niepełnosprawnikiem!

Urząd Miasta Stołecznego Warszawa, Stołeczne Biuro Turystyki, przygotowało uaktualnioną edycję przewodnika po najciekawszych turystycznych miejscach w Warszawie - TOP 10.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że jako Fundacja TUS zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy audytowaniu tych miejsc pod kątem dostępności dla osób z wszelkimi rodzajami niepełnosprawności. W przewodniku przy każdej atrakcji turystycznej zostały zamieszczone piktogramy opisujące stopień dostępności danego obiektu dla osób niepełnosprawnych:

Więcej…
 

II Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier - 26.09.2014-06.10.2014

W dniach 26 września - 6 października odbędzie się II Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier, wydarzenie nie mające sobie równych w skali kraju i przybierające w tym roku na sile, rozmachu i atrakcyjności. W drugiej edycji WTKBB weźmie udział ponad 40 instytucji, planujemy wraz z nimi ponad 80 punktów w programie – spektakli, wystaw, warsztatów, spotkań z pisarzami i aktorami.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>