Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Bezpiecznie pieniądze

Nasz Facebook

Ankieta o audiodeskrypcji

Szanowni Państwo, nazywam się Katarzyna Pietruszyńska. Studiuję pedagogikę specjalną w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej ankiety, która jest anonimowa. Wyniki zostaną wykorzystane w mojej pracy magisterskiej. Uprzejmie proszę o dokładne i szczere wypełnienie kwestionariusza.

Więcej…
 

Z żalem żegnamy

26 czerwca 2015 roku zmarła w Laskach siostra Noemi od Krzyża Ewa Wróbel. Wieloletnia mistrzyni nowicjatu, przełożona domów zakonnych, radna generalna, przełożona generalna Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża w latach 2001-2007 i członek Zarządu Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi.

Więcej…
 

Prośba o wypełnienie ankiety

Pani Agata Kowalczyk, studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, zwróciła się do nas z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Więcej…
 

Spacery przyrodnicze z audiodeskrypcją

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza:

Więcej…
 

Muzea bez barier

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli stworzyło mobilną aplikację dla osób niepełnosprawnych szukających dostępu do kultury. Dzięki niej można w swoim telefonie przejrzeć listę listę 206 polskich i 105 muzeów ukraińskich z udogodnieniami m.in. dla osób z dysfunkcjami słuchu, wzroku, ruchu, a także niepełnosprawnych intelektualnie.

Więcej…
 

Mówiące bankomaty

Bank Zachodni WBK przygotował ankietę skierowaną do osób z dysfunkcją wzroku w sprawie mówiących bankomatów.

Ankieta dostępna jest pod tym adresem

Warto poświęcić te kilka minut na jej wypełnienie, gdyż zebrane informacje pomogą w jeszcze lepszym dostosowaniu bankomatów do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących.

Mikołaj Rotnicki
Wielkopolskie Stowarzyszenie Niewidomych

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>