Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Bezpiecznie pieniądze

Nasz Facebook

Wystawa Rzeźby Jana Makowieckiego

Tyflogaleria Polskiego Związku Niewidomych, Warszawa ul. Konwiktorska 7 zaprasza na Wystawę Rzeźby Jana Makowieckiego. Wernisaż 6 października 2015r. godz. 12.00

Wystawa czynna do 30 listopada 2015 r
poniedziałki, środy, czwartki, piątki godz. 9 – 16:30, wtorki godz. 10 - 18

Wystawa zorganizowana w ramach projektu „Kulturaln niewidomi” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2015.

Więcej…
 

Instytut Tyflologiczny: Kalendarz na rok 2016

Uprzejmie informujemy, że wszyscy prenumeratorzy brajlowskiej wersji „Pochodni” wraz z szóstym, listopadowo-grudniowym, numerem tego czasopisma otrzymają nieodpłatnie Kalendarz na rok 2016. Natomiast osoby, które nie prenumerują „Pochodni”, a chciałyby otrzymać kalendarz, proszone są o wpłacenie w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada br. kwoty 17 zł na konto:

Polski Związek Niewidomych
ul. Konwiktorska 9
00–216 Warszawa

Więcej…
 

Październikowy program Tyflogalerii

Tyflogaleria PZN zaprasza w październiku:

Więcej…
 

Projekt Virtualna Warszawa

TYFLOPOLIS (gr. typhlos – niewidomy, polis – miasto)

W okresie od 4 września 2015 roku do 31 grudnia 2016 roku Polski Związek Niewidomych we współpracy z m.st. Warszawa oraz partnerami – Fundacją Szansa dla Niewidomych i Globe Forum - bierze udział w projekcie Virtualna Warszawa.

Więcej…
 

"Rozproszyć mrok" – jak leczyć takie schorzenia wzroku, jak AMD, jaskra czy zaćma?

Polski Związek Niewidomych, Retina AMD Polska i Stowarzyszenie AMD serdecznie zapraszają wszystkich pacjentów ze schorzeniami wzroku na konferencję pt. "Rozproszyć mrok". W tym roku spotkanie poświęcone zostanie przede wszystkim kwestiom leczenia AMD, jaskry i zaćmy, ale będzie też można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące innych schorzeń oraz rehabilitacji wzroku.

Konferencja odbędzie się w dniu 15 października 2015 r. w Sali Kolumnowej Polskiego Związku Niewidomych przy ul. Konwiktorskiej 9 w godzinach 11.00 – 15.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem: 22 831 33 83.

 

Strona Internetowa bez Barier - Konkurs na najlepiej dostosowany serwis internetowy dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Rusza kolejna edycja Konkursu “Strona Internetowa bez Barier”, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie serwisów internetowych, najlepiej dostosowanych dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, starszych i pozostałych narażonych na zjawisko wykluczenia cyfrowego. Konkurs organizowany jest przez Fundację Widzialni oraz Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>