Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Partnerzy

Logo Pomóżmy Razem

Bezpiecznie pieniądze

Wykład otwarty prof. Tadeusza Parnowskiego

Profesor Parnowski to wybitny specjalista w dziedzinie psychiatrii i psychogeriatrii. Zapraszamy na jego wykład pt. "Zdrowe starzenie się" 21 listopada (piątek) o godzinie 12.00 w Sali Kolumnowej Polskiego Związku Niewidomych. Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak zadbać o siebie po pięćdziesiątce.

Więcej…
 

Centrum komunikacji z mieszkańcami stolicy już gotowe

Z myślą o mieszkańcach Warszawy powstało właśnie Centrum Komunikacji z Mieszkańcami (CKM), które umożliwi m.in. załatwienie spraw urzędowych bez wychodzenia z domu.

Więcej…
 

Nabór do Spółdzielni

Środowiskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Niewidomych informuje, iż prowadzi nabór osób zainteresowanych kupnem mieszkań w nowo organizowanej posesji naszej spółdzielni w Warszawie. Jednocześnie mamy przyjemność poinformować Państwa, iż ŚSMN nie jest firmą "developerską", a co za tym idzie nie będzie czerpać zysków ze sprzedaży nieruchomości.

Bliższe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem tel. 22 621 57 26, 608 483 781 lub e-mail: kierownik@ssmn.waw.pl

Piotr Zawodnik
Kierownik Biura Zarządu

ŚRODOWISKOWA SPÓŁDZIELNIA
MIESZKANIOWA NIEWIDOMYCH

00 -670 Warszawa, ul. Wilcza 70 lok. 44
tel./fax 022 621-57-26, NIP 525-10-00-916

 

Listopadowe wtorki w Tyflogalerii

Tyflogaleria Polskiego Związku Niewidomych zaprasza na spotkania we wtorki o godz. 16.00

  • 18.11.2014 - Spotkanie z poezją i muzyką. Recytacja Olga Skomorowska
  • 25.11.2014 film z audiodeskrypcją "Miłość" (r. 2012)
Więcej…
 

W sprawie dopłat do świadczeń gwarantowanych przez NFZ – WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ.

Drodzy Pacjenci, Szanowni Państwo,

W związku z interpretacją NFZ (zdaniem ekspertów niewłaściwą i godzącą w prawo jednostki do zdrowia) dotyczącą zakazu dopłat do świadczeń podstawowych, gwarantowanych w ramach ustawy o świadczeniach zdrowotnych finansowanych z budżetu państwa, wiele placówek medycznych udzielających świadczeń w zakresie okulistyki (szczególnie zaćmy), musiało wycofać się z wszczepiania lepszych i ponadstandardowych soczewek za dopłatą. Tym samym w sytuacji, gdy z uwagi na stan zdrowia zalecane byłyby ponadstandardowe soczewki, Pacjent albo musi zapłacić za cały zabieg albo zdecydować się na wersję podstawową soczewki, co w praktyce może oznaczać ograniczenie dostępu do nowocześniejszych technik operacyjnych leczących nie tylko zaćmę, ale równocześnie także inne schorzenia oka. Może to również skutkować obniżeniem jakości materiałów, które placówki medyczne będą używać w trakcie operacji zaćmy.

Zależy nam, by poznać Państwa opinię w tej sprawie, by następnie móc w Państwa imieniu podejmować wszelkie działania, które będą chroniły prawa Pacjentów do świadomego wyboru metody leczenia bez konieczności 100-procentowej odpłatności za ponadstandardowe leczenie.

Więcej…
 

Sztuka dostępna - spotkania w galerii Zachęta

Spotkania z cyklu „Sztuka dostępna. Spotkanie ze sztuką współczesną dla osób z dysfunkcją wzroku” odbywają się raz w miesiącu, w środy o godz. 17.00

Najbliższe terminy:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>