Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Bezpiecznie pieniądze

Nasz Facebook

Informacja na temat przejścia dla pieszych przy ul. Dolańskiego

W listopadzie 2014 r. Polski Związek Niewidomych zgłosił do Zarządu Dróg Miejskich potrzebę podniesienia bezpieczeństwa osób przekraczających ulicę Dolańskiego w Warszawie w okolicach siedziby PZN przy ul. Konwiktorskiej 9. Naszą propozycją było wprowadzenie pasów na przejściu dla pieszych w tym miejscu. Otrzymaliśmy odpowiedź z ZDM, że projekt wyznaczenia przejścia dla pieszych przez ul. Dolańskiego został skierowany do zaopiniowania przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz zatwierdzenia przez Inżyniera Ruchu przy Urzędzie m.st. Warszawy. Jeżeli opinie będą pozytywne, przejście przez ul. Dolańskiego powstanie.

Agnieszka Fabisiak
Centrum Rehabilitacji w Instytucie Tyflologicznym PZN

 

"Carte Blanche" - film z audiodeskrypcją

Wszystkim gorąco polecamy film "Carte Blanche" - ciekawy temat, trzymający w napięciu.

Dzięki naszym staraniom będzie wyświetlany w wersji z audiodeskrypcją i napisami dla niedosłyszących przez kilka dni w Kinie Kultura - Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 21-23. - strona www kina www.kinokultura.pl

Więcej…
 

Ferie w Muszynie last minute!

"HU HU HA ODPOCZYWAJĄ RODZICE, DZIADKOWIE I JA!!!"

Tylko u nas:
niskie ceny, pełne wyżywienie, opieka animatora,
bal karnawałowy, atrakcje dla dzieci i rodziców!

Więcej…
 

Archeologia w pięciu zmysłach

Muzeum Historyczne w Legionowie realizuje z dużym powodzeniem projekt "Archeologia w pięciu zmysłach", finansowany ze środków MKiDN.

Więcej…
 

Ankieta dotycząca odbioru przestrzeni

Szanowni Państwo,

Chciałabym zaprosić Państwa do wypełnienia ankiety, która ma posłużyć w opracowaniu zasad projektowania przestrzeni pod kątem dostępności dla osób niewidomych i słabo widzących w budynkach użyteczności publicznej.

Więcej…
 

Pomóż przygotować raport o retinopatii cukrzycowej!

W imieniu stowarzyszenia Retina AMD Polska, partnera projektu, zwracamy się do osób z cukrzycą, retinopatią cukrzycową lub z cukrzycowym obrzękiem plamki żółtej oraz do ich opiekunów z prośbą o wypełnienie ankiety w ramach międzynarodowego badania DIABETIC RETHINOPATHY BAROMETER dostępnej na stronie: https://nyam.qualtrics.com/SE/?SID=SV_3CTWkyeZAdYXhGd.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>