Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Bezpiecznie pieniądze

Nasz Facebook

Kulturalni niewidomi

Czy niewidomi mogą być nie tylko odbiorcami, ale też twórcami szeroko rozumianej kultury? Czy artystyczna działalność osób z dysfunkcją wzroku może na stałe wpisać się do kalendarza kulturalnych imprez Warszawy? Ależ oczywiście! Nie tylko może, ale wręcz musi. Dlatego też Polski Związek Niewidomych serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Kulturalni niewidomi”.

Więcej…
 

Wymiana młodzieży w Finlandii

Polski Związek Niewidomych zaprasza osoby z dysfunkcją wzroku od 18 do 30 roku życia do udziału w wymianie młodzieży zorganizowanej w Finlandii we współpracy z Fińskim Związkiem Niewidomych, w miejscowości Turku w dniach 25-31 października.

Więcej…
 

Wymiana młodzieży w Bułgarii

Polski Związek Niewidomych zaprasza osoby z dysfunkcją wzroku od 18 do 29 roku życia do udziału w wymianie młodzieży zorganizowanej w Bułgarii we współpracy z bułgarską organizacją CSSI Priorities w miejscowości Vratsa w dniach 12-20 września 2015.

Więcej…
 

Ankieta o audiodeskrypcji

Szanowni Państwo, nazywam się Katarzyna Pietruszyńska. Studiuję pedagogikę specjalną w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej ankiety, która jest anonimowa. Wyniki zostaną wykorzystane w mojej pracy magisterskiej. Uprzejmie proszę o dokładne i szczere wypełnienie kwestionariusza.

Więcej…
 

Prośba o wypełnienie ankiety

Pani Agata Kowalczyk, studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, zwróciła się do nas z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Więcej…
 

Spacery przyrodnicze z audiodeskrypcją

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>